czeskie piwo krany sanytacyjne #Dbamyopiwo

Czeska restauracja Hospoda Česká w Dusznikach Zdrój, to nie tylko czeskie dania czeskiej kuchni, ale też czeskie piwo. W czeskiej restauracji Hospoda Česká Duszniki Zdrój stosowana jest zasada, że piwowar piwo warzy, ale výčepní, czyli barman za niego odpowiada i go serwuje. Dla tego jest w ofercie jasny i ciemny beczkowy Primator Nachod, ale także butelkowe specialy Primator Double 24%, Primator IPA, Primator EPA czy butelkowe bezalkoholowe Primator Free. Jak i w jaki sposób

stosujemy hasło #dbamyopiwo, widać najlepiej na zdjęciu i po co są te "coś" ?
To "coś", niestety bardzo rzadko w Polsce stosowane, się nazywa adapter sanytacyjny i jest używane do tzw. sanytacji dziennej, stosowanej po każdej beczce i na noc, czyli przełączenia przewodów, które idą z beczki piwa Primator Nachod przez chłodziarkę do kranu na podłączenie do kranu z wodą, przepłukanie instalacji i dzięki temu zapobieganie osadów, coś jest związane ze smakiem i jakością piwa serwowanego w czeskiej restauracji Hospoda Česká Duszniki Zdrój.

CZESKA KUCHNIA NA FB

Zdjęcia z kursów i innych wydarzeń, przepisy kuchni czeskiej, nowości - to tylko mały przykład tego co znajdziesz na Facebooku.

PRZEPISY

Jak to było...? Byłeś na kursie i nie możesz sobie przypomnieć przepisu? Wybrane przepisy kuchni czeskiej oraz wideo z Kitchenbook.tv

TERMINY KURSÓW

PRZYKLADOWE MENU

DANIA CZESKIEJ KUCHNI

KONTAKT

Portal internetowy czeskakuchnia.pl korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony czeskakuchnia.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.